Pragniemy Państwu przybliżyć zakres działalności naszego

Gabinetu Stomatologicznego.

       

Gabinet we Wrocławiu został założony w 1975 roku przez Barbarę Ćwirko, a w 1996 został gruntownie wyremontowany, klimatyzowany i rozbudowany do dzisiejszego kształtu.

Nasi pacjenci objęci są kompleksową opieką stomatologiczną na najwyższym poziomie.


Poziom ten podnosimy przez:

- stałe dokształcanie
- nowoczesną aparaturę stomatologiczną
- stosowanie najlepszych materiałów
- współpracę z innymi specjalistami

W naszej praktyce stomatologicznej największy nacisk kładziemy na możliwie bezstresowy przebieg leczenia, indywidualne podejście do każdego pacjenta, bezbolesne zabiegi oraz wysokie walory estetyczne wykonywanych prac.

Wykonujemy zabiegi - wstawiania implantów, protetyki, chirurgi stomatologicznej oraz stomatologi zachowawczej. 

Kadra lekarska naszego gabinetu posiada najnowszą wiedzę o możliwościach rozwiązania problemów związanych z jamą ustną co pozwoli na dobór odpowiedniej, najlepszej i solidnej metody leczenia dla każdego pacjenta indywidualnie. Zawsze pozostawiamy możliwość wyboru sposobu leczenia pacjentowi z fachową poradą z naszej strony.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z prezentacją implantów BIOMET3i znajdującą się na stronie głównej oraz w zakładce Prezentacja.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej rodzinnej praktyki stomatologicznej, dołożymy wszelkich starań abyście Państwo byli zadowoleni z naszych usług.