Ortodoncja

Invisalign – nowe zaawansowane technologie pozwalają na praktycznie niewidoczne leczenie wad zgryzu. Pacjent przed podjęciem leczenia wie, jak długo będzie trwać leczenie, a dzięki wizualizacjom wie jak będzie wyglądać zgryz na każdym etapie leczenia. Nakładki są zdejmowane do jedzenia i utrzymywania higieny jamy ustnej.

Jesteśmy pierwszym na Dolnym Śląsku gabinetem wykonującym leczenie Invisalign

Invisalign ma wiele zalet:

Leczenie jest praktycznie niewidoczne.

Cały przebieg leczenia jest przygotowywany komputerowo przez certyfikowanego lekarza. Dlatego już na początku leczenia możesz zobaczyć symulację efektu końcowego. Znasz liczbę nakładek i czas leczenia.

Proces technologiczny wytwarzania płytek jest w pełni skomputeryzowany i zrobotyzowany. Dzięki temu wszystkie etapy lecznia zaplanowane przez lekarza są bardzo precyzjne i dokładne.
Pozwala na doskonałą higienę w trakcie całego leczenia. Płytki są zdejmowane, więc możesz normalnie szczotkować swoje zęby jak i regularnie odbywać wizyty u swojego dentysty
Invisalign nie wpływa na Twoją wymowę jak tradycyjny aparat.
W razie potrzeby np. publicznego wystąpienia, udzielania wywiadu, ważnego biznesowego spotkania możesz dla pełnego komfortu zdjąć aparat.
Możesz wybielić swoje zęby już w trakcie leczenia ortodontycznego.
Plan leczenia i produkcja nakładek powstaje w USA gdzie firma funkcjonuje na rynku od kilkunastu lat. ( ponad 2.5 mln leczeń w USA )